Biorezonans ile Tedavi

Biorezonans bir enerji tıbbı yöntemidir. Biyofiziksel bir teknik olduğu için kimyasal ilaçlar kullanılmaz. Elektromanyetik frekanslarla uygulanmaktadır. Biorezonans cihazından yayılan elektromanyetik frekansın gücü bir cep telefonundan yayılanın binde biri kadardır.

Vücudumuza ait tükürük, idrar gibi sıvılarda bulunan sağlıklı frekanslar da güçlendirilerek kişiye verilir. Böylelikle bağışıklık sistemimiz desteklenmiş olur. Bu da ilaçsız, ağrısız ve kalıcı olarak iyileşme anlamına gelmektedir.

Yan Etkisi Var Mıdır?

Hiçbir yan etkisi yoktur. Vücudumuzda birbirinden bağımsız birçok sağlık problemine zemin hazırlayan patolojik elektromanyetik titreşimler, cihaz aracılığı ile ters çevrilir ve kişiye gönderilir. Birbirinin tam tersi iki manyetik alan karşılaşınca nötrleşir. Bu şekilde bakterilerin, virüslerin, parazitlerin, ağır metallerin vb. tüm zararlı etmenlerin manyetik bilgisi vücudumuzdan temizlenmiş olur! Biorezonans ile ilgili bilinmesi gereken önemli noktalardan biri de kalp pili olanlarda, organ nakli yapılmış kişilerde ve gebeliğin ilk 3 aylık döneminde kullanılmamasıdır. 

Biorezonans Kullanım Alanları

  • Sigara Bırakma
  • Kronik Ağrı Tedavisi
  • Obezite / Kilo Verme
  • Alkol Bağımlılığı
  • Alerji

Sigara Bırakma

Biorezonans terapileri sonrası vücudun nikotinle tanışık olma durumu ortadan kalkmaktadır. Sigara içme isteği net olarak azalır. Terapi sonrasında vücut nikotini ve yarattığı etkileri unutmuş olur.  Bu terapiler ile vücudun nikotine karşı yıllar içinde geliştirdiği tolerans hali ortadan kalkmakta, vücut sigara dumanını gerçek haliyle, yani vücuda yabancı bir madde olarak algılamaya başlamaktadır.

Kronik Ağrı Tedavisi

Biorezonans yöntemiyle yapılan ağrı tedavileri sadece ağrıyı semptomatik olarak ortadan kaldıran tedaviler değildir. Biorezonansı ağrılı probleme karşı vücudu iyileşmesi için uyaran bir tedavi olarak algılamak ve ağrıyı oluşturan mekanizma ile birlikte ortadan kaldırdığını söylemek daha uygun olmaktadır. 
En çok görülen kronik ağrı hastalıklarından olan fibromiyalji hastalığında biorezonans etkili bir terapi yöntemidir. Fibromiyaljinin biorezonans test ve tedavi sistematiği ile büyük oranda tedavi şansı vardır. 
Kronik ağrı terapilerinde kişinin ağrıyan bölgesine göre tedavi 6 seansta tamamlanmaktadır.

Obezite / Kilo Verme

Yapılan işlem kısaca gıdalar üzerinde uygulanan bağımlılık terapisidir. Bu terapi karbonhidrat gurubu gıdalar üzerinden yapıldığında iştah azalır, kişi kolayca doymaya başlar. Kişinin yedikleri büyük çaba sarf etmeden, otomatikman azalır.
Biorezonans terapilerinin ardından iştahın ve yeme ihtiyacının belirgin olarak azaldığı görülmektedir. Asıl tedavi etkinliği ise ikinci seansın ardındaki günlerde ve sonrasındaki haftalarda ortaya çıkmaktadır. Terapiler sonrasında; ekmek, makarna, hamur işleri, tatlılar ya da çikolata gibi karbonhidratları aramadığınızı fark edeceksiniz. Bu gıdaları yediğinizde de az miktarının yeterli geldiğini ve kendinizi hiç zorlamadan durdurabildiğinizi göreceksiniz. 

Obezite, kilo verme ve kilo kontrolü sağlama amacıyla kullanılan biorezonans terapilerinde 6 seanslık uygulama sonrası gözle görülür kalıcı sonuçlar elde edilmektedir. 

Alerji Test ve Tedavileri

Biorezonans ile alerjik hastalıkların tedavisine alerji testleri yapılarak başlanır. Hastanın birkaç damla kanı alınarak özel bir yöntemle taranır ve hangi maddelere alerjisi olduğu saptanır. Tedavi planlanmasında alerjen maddeler majör ve minör alerjen olarak sınıflandırılır.

Majör alerjenlere öncelik verilerek kişiye özel bir tedavi planı uygulanır. Tedaviler yaklaşık birer saat süren seanslar halinde haftada bir kez uygulanır. Tedavi temel olarak, alerjen maddelerin vücuttaki patolojik frekansını silmeyi ve vücuda güçlendirilmiş normal, fiziksel frekanslar vermeyi hedeflemektedir. İyileşme ara testlerle takip edilir. Organizma, alerji yapan maddeleri normal frekans kodunda algılamaya başladığında tedavi başarılı olmuş demektir.

Otizm Tedavi Yöntemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Difteri (Kuşpalazı) Hastalığı

Cum Nis 16 , 2021
Difteri ciddi sonuçlara, ölümlere yol açabilen bir hastalıktır. Soğuk mevsimlerde daha fazla görülür. İki yaşından önce sadece burun ve yara difterisi şeklinde rastlanır. Corynebacterium diphtheriae adlı mikroorganizmanın boğaz, burun, göz ve deriye yerleşmesiyle ortaya çıkan Difteri, halk arasında Kuşpalazı olarak bilinmektedir. Kişiler hastalığı geçirseler bile, vücut tam koruyucu cevap oluşturmadığı için tekrar hastalanma riskleri mevcuttur. Bu nedenle sadece sağlıklı […]
kuşpalazı

Recent Post